28 лютого 2020 року викладачами кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи митної справи було організовано і проведено тренінг з такого актуального питання як «Органічне виробництво і ГМО продукти» для студентів спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Біотехнології та біоінженерія»
Студенти дізналися, що головна ідея органічного виробництва полягає у повній відмові від застосування ГМО, антибіотиків, отрутохімікатів та мінеральних добрив.
21 лютого 2020 року студенти факультету Товарознавства, торгівлі та маркетингу спеціальностей «Експертиза і митна справа», «Товарознавство і торговельне підприємництво» та «Біотехнологія» відвідали ПАТ «Фірма «Полтавпиво».
Головний технолог Людмила Едуардівна провела цікаву екскурсію виробництвом. Для початку студентам показали, як вариться полтавське пиво, поспілкувалися з працівниками і дізналися всі тонкощі пивоваріння. Відвідали варильний цех, зброджувально-лагерний цех, цех фільтрації, цех розливу, складські приміщення.
10 лютого 2020 р. Рибалко Валентин Павлович головний науковий співробітник Інституту свинарства і АПВ НААН України, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік УААН провів Майстер-клас на тему: «Біотехнологія в тваринництві» для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»
Проф. Рибалко В.П. розповів про передові досягнення і широке коло новітніх вітчизняних наукових розробок в галузі тваринництва, а також про сучасні перспективи розвитку галузі свинарства та проблеми якості м’ясної продукції на ринку України. Студенти активно приймали участь в дискусії і пропонували свої варіанти розв’язання проблем пов’язаних з якістю м’яса та м’ясної продукції.
7 лютого 2020 року було проведене виїзне заняття для студентів освітніх програм "Товарознавство і торговельне підприємництво", "Експертиза та митна справа" та "Біотехнологія" на базі Полтавської торгово-промислової палати.
Студенти зустрілися із Президентом та Віце-президентом Полтавської ТПП. Мали ґрунтовну бесіду із представниками відділу експертизи та сертифікації та відділу інтелектуальної власності, виставкової діяльності та штрих-кодування.
Під час зустрічі студенти ознайомилися із напрямами роботи цих відділів та задавали дуже багато цікавих запитань.
Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, студенти були вдячні фахівцям за цікаві, ґрунтовні доповіді.
23 січня 2020 року студенти ІІ-го курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітня програма «Біотехнологія» зустрілися із випускницею 2011 року Полтавського університету економіки і торгівлі, спеціальності «Товарознавство і комерційна діяльність», кандидатом сільськогосподарських наук, завідувачем лабораторії провайдингу молока та яловичини Інституту свинарства та агропромислового виробництва НААН України – Хоценко Аллою Володимирівною.
Зустріч пройшла у дружньому колі. Алла Володимирівна розповіла майбутнім фахівцям-біотехнологам новітні методи дослідження якості молока та яловичини, інноваційних технологій, які застосовуються при виробництві молочних та м’ясних продуктів.